bugrametin2 level ve para npcli 249 250 server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-03-29 18:05:45
Okunma
:
524 okunma
Tıklanma
:
99 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

⚜BEDAVA EDİTLİ SERVER AÇILDI!
⚜249 LEVEL BAŞLANGIÇ 250 LEVEL BİTİŞ!
⚜LEVEL VE PARA NPC EKLENDİ!
⚜SORUNSUZ DAMAGELER SABİTLENDİ!
⚜EFSUN ORANLARI %35 OLARAK SABİTLENDİ!
⚜İDDA EDİYORUZ HAYATINIZDA GÖRMEDİĞİNİZ!
⚜(ZIRH) + (SİLAH) + (İÇ İTEMLER) EKLENDİ!
⚜SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE AÇILDI!
⚜WSLİK ÖZEL BİR FİLES KURULDU!
⚜LONCA SAVAŞI ÖDÜLLÜ (200 TL)
⚜WS TURNUVASI ÖDÜLLÜ (150 TL)
⚜EKİBİNİ KUR ÖDÜLLERİ KAP!
www.bugrametin2.com


"bugrametin2 level ve para npcli 249 250 server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları