BloodyMt2 1/105 BETALI EMEK SERVER

Zorluk
:
E. tarihi
:
2018-10-18 16:14:31
Okunma
:
341 okunma
Tıklanma
:
59 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

server 1/105 lvl emek  lycansız
skiller master ile başlıyor
Beta silahlar
oto pelerin ve bütün şebnemler
kuşak sistemi aktif
hp görme sistemi bos ayarlarının hepsinin ayarlanmasını ve kasılma yerlerinde bug olmamasını(geri atma canavarın kesilememesi)
ofline pazar
karekter kilit sistemi
binek sistemi 
okey sistemi
silah kostümü
kostüm
offical pet sistemi
seviyeli petler
kemer sistemi 
2ch ejder odası seçmeli ve yazmalı
hızlı hesap kayıt sistemi
tek tık biyolog
bugsuz hızlı kanal değiştirme
4 taş sistemi
leş sistemi
nemere razador odası
otomatik toplama sistemi
hızlı satın alma menüsü
kral tagı
beta map
 


"BloodyMt2 1/105 BETALI EMEK SERVER" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları