AlaturkaMetin2 1 Lv. Başlangıç Editsiz İtem Satışsız Metinlerden Efsun

AlaturkaMetin2 1 Lv. Başlangıç Editsiz İtem Satışsız Metinlerden Efsun Düşürmeli PVP Server

 

Bugün 20:00 Kayıtlar ve Servere Girişler Aktif Olucak!!
Site: http://alaturkametin2.tk/
Forum: http://alaturkametin2.tk/forum/
Discord: 
1 Lvl +0 Başlangıç TR Tipi
İtem edit vb gibi satışların hiç biri yok ve olmayacak!
Başlangıçta standart beceriler P
Genç kahramanlar için silahlar aktif!
Efsun nesnesi ve arttırma kağıdı metinlerden düşüyor.
Orta derece + Basma, artı basma eşyası düşürme
F5 İle detaylı alt menü
10 Kişiye Özel Bu konuyu Beğen, Paylaş, Yoruma 5 Arkadaşını etiketle ve 15 Günlük otomatik av özelliği kazan Detaylar Aşağıdaki Linkteki Sayfada Beğen, Yorum Yap, Arkadaşlarını davet et. Aşağıdaki linkten detaylara ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/alaturkametin2/posts/2164286183788802


"AlaturkaMetin2 1 Lv. Başlangıç Editsiz İtem Satışsız Metinlerden Efsun" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları