65-250 Baslangıc Orta Vslık Bol Donusumlu Server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-03-17 20:41:21
Okunma
:
873 okunma
Tıklanma
:
436 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

65-250 Baslangıc Orta Vslık Bol Donusumlu Server -Lonca Gecmiş Sistemi Evirim Sistemi Sorunsuz Offline Pazar Eevent Bilgi Sistemi Mini Maptan Köye Isınlanma Sistemi At Üzerinde zırh Giymeme Sistemi Başkalarına Düsen İtemi Farklı Renkte Görme Kapanır Acılır Hp Sp Panası Sabit Ep Yant Gösterme Panasu Güvenli pc Sistemi Envanter Kilit Sistemi Uzantan Tic Sistemi Onaylı İstem Silme Pnaylı İtem Atma Sorunsuz Kusak Donusum İptal Etme Grup Kutsama Bk Takas Sistemi Boss Metin De Cıkacak İtemi Görme (? Basınca cıkıyor ) Boss Ve Memtin Can Oranı Hemen Burdan Basla Sistemi Şifreli Kule Sistemi Yazmalı Ve Şifreli KuEjder Odası Youtuber Kostum Ve Efecekt Ekli 4 Adet Beta Map New Ekli İzinli Lonca Savas Sistemi Sınırsız Pot Cesaret Pelerini Lonca Tanıtım sistemi Sandık Aynası S,steöi Sorunsuz Simya Sistemi Sorunsuz Kemer Sistemi Sorunsuz Kusak Sistemi Lonca Redicall Sistemi Sorunsuz Nemere Razadör Sistemi Sorunsuz Cata Sistemi Online Lonca Basknaı Sistemi +Basma Efekti Atcagirme Efekti Kral Lonca Ve Oyuncu Tahı Sorunsuz Barones SistemiSorunsuz Turnuva Alanı Yeni Skill Efekleri Yeni İtem Parlama 3 Adet Sorunsuz Efsun Botu Bonus Sistemi Karakter Degistirme Yüzügü Ep Kuponları .!!! Detayluı Lonca Savascı Acma Sistemi Tr Tipi Lev. Pet 4 Ayrı Renkte Yazma Sistemi Renkli Vs Baslatma Sistemi ( Kazandın Kaybettin Efekti 

17.03.2019 Tarihince Acılmıstır 

http://bestmt2.sunucuhizmeti.com http://bestmt2.sunucuhizmeti.com http://bestmt2.sunucuhizmeti.com


"65-250 Baslangıc Orta Vslık Bol Donusumlu Server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için orta pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları