240 Lv. Başla +20 Zırhlar İç İtemler Silahlar Wslik Server

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-02-26 18:41:14
Okunma
:
4125 okunma
Tıklanma
:
2475 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

http://falconmtn2.tk

+20 Zırhlar İç İtemler Silahlar.
Çapraz Dönüşümler.
Farklı Tarz Köy Görünümü Ve Zemini.
5 Envanter Sistemi.
Evrimli Pet Sistemi.
Sorunsuz Kemer Sistemi.
Mini Map Altı En Yakın Işınlayıcı Sistemi.
Hızlı Kanal Değiştirme Sistemi.
80 Slotlu Npc Ve Pazar Sistemi.
24 Slotlu Ticaret ekranı.

 


"240 Lv. Başla +20 Zırhlar İç İtemler Silahlar Wslik Server" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları