Hisar Mt2

2018 Mart Ayının Popüler 5 Metin2 Serveri

Kaliteli oyunların bulunmasının zorlaşmasıyla sizlere düzenli olarak her ayın popüler serverlerini derlemeye ve oynanabilir daha üst kalite oyunları tanıtmaya çalışacağız. Bu liste, serverlerin sosyal medya ve google verileri göz önüne alınarak düzenlendi.

1- Mia Mt2

3-4 yıl gibi uzun bir sürenin ardından sezon furyasına kapılan ve oyuncularını yeniden kazanmak için tekrar düzenlenip açılan mia mt2, 2 mart günü eski lova tarzıyla açılarak 2 hafta içerisinde +3000 online hedefine ulaşıp şuanda ise yaklaşık 1700-2000 oyuncuyla serüveni devam etmekte.

2- Milas Mt2

İlklerin ve kalitenin adamı Can Baran'ın yönettiği Milas Mt2'nin mart ayında 10 dilde aktif olan Diriliş sunucusu açıldı. Milas Mt2 şuan 8-9k anlık oyuncusuyla devam etmekte. Ayrıca servere özel geliştirilmiş mobil uygulama sayesinde pazarlarınızı ve birçok özelliği pc başında olmadan da kullanabiliyorsunuz.

3- Board Metin2

Artık sayamadığımız kaçıncı sezon şafşatasıyla yine karşımıza çıkan 2. haftasında küfürler eşliğinde bırakılacak bir server mi arıyorsunuz? Board Metin2 tam size göre :) Başka söyleyecek söz yok her sezonun maksimum 1 ay ömrü var. Ne yazık ki oynanıyor...

4- Rina Mt2

Bana bir öyle bir server söyleyin ki yıllar onu ve kalitesini eskitememiş, popülaritesini bitirememiş olsun. İşte o server bu server: Rina Mt2. 65-250 orta server tadında kendine has özellikleriyle en önemlisi de bugsuz oyun yapısıyla +3000 anlık oyuncusuyla tam aradığınız server!

5- Ely Mt2

Bilinen en eski pvp serverlerin, m2-tr ve mmomt2nin birleşiminden doğan ve gücünü turkmmodan alan Ely Mt2'de yeni sunucusuyla 2018 Mart ayında en çok aranan oyunlar arasında yer almayı başardı.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 05.04.2018      Okunma: 2104
Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.

Gizlilik | Kullanım Şartları | İletişim