2000 tl ödüllü emek sv

Zorluk
:
E. tarihi
:
2019-03-11 02:28:47
Okunma
:
249 okunma
Tıklanma
:
63 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

BAZI BOŞ ARKADAŞLARA CEVABEN ARKADAŞLAR SAYFALARA REKLAMLAR VERİLİYOR + TURKMMO DA KONUMUZ SABİTLENDİ. SPONSORLU REKLAM İNSTAGRAMDA HALA AKTİF.

3 ADET RGM ALIMI OLACAK VE HERAY RGM DEN KAYITLARA GÖRE 1 Cİ SECİLİP ÖDÜLLER VERİLCEKTİR.

SERVERİMİZDE LONCA TURVUNASI ÖDÜLÜ 2000 TL OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

WS SAVAŞI ÖDÜLÜ İSE 750 TL OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

Serverimizde ;

Sanılanın aksine Otlar ve bilezik ,kask dönüşümleri aktiftir.

Arkadaşla bildiğnizden daha cok emek verildi.

1-99 lv

Kule Önü Barones eklendi.
Mavi ejder ve Kata Azrailine Ot eklendi
Kule azrail kutusunda (+75 Silahlar) atmaktadır.
+ Basma oranları düzelendi.
Kask ve Bilezik dönüşümü ekledi.
Biyolog görevleri tek tık oldu.
NESNE MARKET EKLENDİ.


"2000 tl ödüllü emek sv" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Mt2 Pvp Serverlar

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında ePvpServerler ile isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin.
En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın!

Metin2 Pvp Serverler Listesi

ePvpServerler; sıradanlaşmış listeleme yöntemlerinin aksine pvp serverleri listelerken görüntülenme, tıklanma ve daha birkaç kriteri baz alarak yapmaktadır. Böylece daima aktif ve popüler pvp serverleri sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman güncel ve en iyi pvp serverleri sizlere sunmaktadır.
Her düzenli sıfırlama 15 günde bir yapılırken site sıfırlaması ise 6 ay aralıkla yapılmaktadır. Bir nedenle serveriniz yayından kaldırıldığında aynı siteye sahip serverinizi yalnız 6 aylık sıfırlama periyotlarında ekleyebilirsiniz.

Gizlilik | Kullanım Şartları