1 Yılı Aşkındır Açık Metin2 Liva

https://www.metin2liva.com
1 YILDIR AÇIK METİN2LİVA SİZLERLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.2. YILIMIZ KUTLU OLSUN.
Son bakımla birlikte oyunda level sınırı 222'ye yükseltildi.
Ayrıca tüm 1. köylere kesilebilir NPC'lere benzer yeni slotlar eklendi. Bu slotlar 175 levele kadar exp ve yang verecek şekilde düzenlenmiştir.
Seon-pyeong'da Samael'in Yüzüğü'nü 100 Beceri Kitabı ile becerilerinin verdiği hasarı %15 arttıran bir takı ile takaslayabilirsin. (2 saatlik)
Leviath'ın İncileri Kahramanlık madalyası yapımında kullanılır. Satıcıda satılmaktadır. 4'er adet mavi,kırmızı,yeşil,sarı ot ve 450000000 yang karşılığında Seon-Pyeong'da 1 günlük +%30 hasar, + %20 Büyü Hızı, %20 Saldırı Hızı, +%50 Exp veren Kahramanlık Madalyası'na dönüşür.
Otlar Örümcek Barones,Mavi Ejder, Şeytan Kulesi Lusifer, Katakomb Azrail, Razador, Nemere ve Dev Çöl Kaplumbağası'ndan düşer. (7 Boss)
"1 Yılı Aşkındır Açık Metin2 Liva" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için wslik pvp serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.