1-99 2008 tarzı pravitee server 4 yabancı 2 türk gm si var

Serverimiz 1-99 Eski tr Dolunay Düşürmeli . 6 GM Var 4 Yabancı 2 Türk Gm 7-24 Aktifiz Oyunda          Çoklu Dil Seceğeni Çelik Dönüşmüyor Şimdilik Duruma Göre Ekliycez Oylamalar Olucak . Editsiz Bugsuz Lagsız Hile Korumalı. Yotube Video Atan Kişilerin Kanalına Göre Para Ödülü Verileçektir. Haftanın 5 günü etkinlikler . Razador Nemere YOK. Özlediğiniz istediğiniz eski tip mt2 yeniden sizlerle. Dişli Emek Loncaları Bekliyoruz . Emeğiniz bizde güvende. Team Speak de Canlı Destek Mevcut . Herşey Sizler İçin   

 

 
"1-99 2008 tarzı pravitee server 4 yabancı 2 türk gm si var" tanıtımının sonuna geldiniz. Buna benzer pvp serverler bulmak için emek serverler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıyeten yeni açılmış bir server arıyorsanız en yeni metin2 pvp serverler tanıtımlarını inceleyebilir veya en iyi metin2 serverler için metin2 pvp serverler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mt2 Pvp Serverlar | ePvpServerler

Her gün gelişen ve değişen pvp serverler furyasında sitemizden isteğinize göre en iyi emek serverler, wslik pvp serverler, zor pvp serverler ve orta pvp serverleri takip edin. En yeni metin2 pvp serverlerden habersiz kalmayın.